Kalendáriky
         Kalendáre, Diáre
         Reklamné predmety
         Potlač predmetov
         Kalendáre - individuálne
         Väzba variošpirálou
         Billboardy a banery
         Špeciálna ponuka
         Knižka svadba od A po Z
         Portál svadba-slovensko.sk

 

     

VYDAVATEĽSTVO


Už 19 rokov vydávame pre nastávajúcich mladomanželov publikáciu Svadba od A po Z. Publikácia, ktorú vydáva naša firma v spolupráci s matrikami je určená všetkým budúcim mladomanželom a slúži im na uľahčenie príprav samotného sobáša. Dostanú ju zadarmo pri prvej návšteve matriky (Bratislava I až V, Banská Bystrica, Nitra, Piešťany, Trnava, Zvolen). Návšteva matriky je pre snúbencov (či chcú mať sobáš civilný alebo cirkevný) prvým krokom, ktorý musia spraviť, aby mohli začať s prípravami samotnej svadby. Publikácia je formátu A5 a je rozdelená na 2 časti: Prvá časť je zameraná na základné informácie ohľadom prípravy svadby (postup pred uzavretím manželstva, praktické rady, svadobné mottá, vinše a príhovory, kedy je najlepší čas na rezervovanie miestnosti, objednania fotografa, svadobných šiat, torty, atď.) Druhá časť obsahuje ponuku jednotlivých firiem, ktoré im zabezpečia všetko potrebné, aby bol ich najkrajší deň v živote presne podľa ich predstáv, ich prvé spoločné kroky boli čo najjednoduchšie a netreba zabudnúť na budúce mamičky, ktoré potrebujú pre seba a svoje deti výbavičku.

Firmy sú podľa svojej činnosti prehľadne zoradené do kapitol: (bývanie, balónové dekorácie, cukrárne, detská výbava, foto a video, hudba, kozmetické salóny a kaderníctva, kvetinárstva, požičovňa limuzín, reštaurácie a hotely, svadobné šaty, tlačiarne).


Cenník inzercie (ceny sú v EUR bez DPH)


  1 vydanie
(1 rok)
2 vydania
(na 2 roky)
Štvrťstrana (plnofarebná) 150,- 250,-
Polstrana (plnofarebná) 250,- 350,-
Celá strana (plnofarebná) 350,- 550,-
2., 3., 4 strana obálky 550,- 900,-


Ceny inzercie sú vrátane vyhotovenia grafického návrhu z dodaných podkladov a vyhotovenia podkladov pre tlač. Ceny sú uvedené bez 20% DPH. Platnosť vydania 1 rok. Pri objednaní inzercie v publikácii bude Vaša firma uvedená aj na internetovej stránke www.svadba-slovensko.sk.
 
      © 2007 Richard Chrappa - REOS. All rights reserved.